Кошик
7 відгуків
Неймовірні властивості цілющого мила SHUNGITE WAYДЕТАЛЬНІШЕ...
LONGEVITY: ЗДОРОВ'Я-ГАРМОНІЯ-СТИЛЬ

Хто ми

Хто ми

     Людський організм, втім, як і все живе, - це надскладна саморегулююча відкрита автономна система, в якій збій в роботі однієї деталі викликає збурення усієї системи.

     Тому комплексність застосування запропонованих препаратів і регулярність їх споживання – найважливіша необхідність для забезпечення максимальної ефективності.

    Для кого призначений цей сайт, запитаєте Ви?

    Та для усіх!

    Починали ми так.

     Наша компанія LONGEVITY молода. Сама її назва (longevity в перекладі з англійської - "довголіття") говорить про ті завдання, які стоять перед нами: привнести у Ваше життя важливі і корисні принципи оздоровлення, які створять гармонію усередині і навколо Вас, що в результаті допоможе Вам знайти свій, неповторний стиль життя впродовж багатьох років.

     Про способи оздоровлення написано багато. І в той же час ми вибрали саме той напрям, про який мало говориться в ЗМІ і явно замовчується офіційною медициною.

     ЙОДОДЕФІЦИТ.

     Це масштабна проблема у всьому світі і в Україні зокрема, особливо після Чорнобильської трагедії, з наслідками якої стикаються українці до сьогоднішнього дня.

     Дефіцит цього елементу таблиці Менделєєва в їжі веде до серйозних порушень із здоров'ям по усіх напрямах, а найсумніше - до розумової деградації наших дітей і онуків, а в цілому - усієї нації.

     Хтось зовсім не звертає увагу на цю архіважливу глобальну проблему, хтось щось чув про це, але нічого не робить. І дуже, на превеликий жаль, мало тих, хто вже шукає відповідь на хвилююче питання: "А що робити?"

     Ось саме для Вас, тих, хто шукає і небайдужих, ми вийшли з нашою важливою і корисною інформацією на цей портал.

     Наша місія полягає в тому, щоб за допомогою інформації, наявної в нашому розпорядженні, Ви змогли зрозуміти важливість проблеми йододефіциту не лише в масштабах країни, але і для себе, своєї сім'ї і свого оточення.

     Чому Вам потрібні саме ми? На що Вам варто звернути свою пильну увагу?

     Як ви розумієте, здоров'я одними словами не відновити і не придбати. Як говорив наш знаменитий український кардіолог Микола Амосов, - "лікарі навчилися добре лікувати хвороби, але здоров'я потрібно здобувати самому".

     Зараз на фармацевтичному ринку не так багато препаратів, до складу яких входить йод. Але як розібратися в них і визначити, ЩО потрібно саме Вам? Адже окрім рідини коричневого кольору під назвою "Йод", яким нам в дитинстві мами і бабусі мастили коліна, багато людей досі нічого не знають про його користь і важливість для здоров'я.

      Але саме в нашій країні групою вчених Інституту Біохімії АН УРСР на чолі з академіком, професором Мельниченком В. М., який безпосередньо брав участь в ліквідації Чорнобильської аварії, був створений унікальний препарат, аналогів якому немає у світі. У 2000 році Україна приєдналася до рішення ВООЗ - здолати у себе йододефіцит і захворювання, які викликаються ним, до 2005 року. У 2002 році Кабінет Міністрів проголосив Програму по ліквідації йододефіцитних захворювань.

     Слід зауважити, що у ряді країн йодована вода на основі українського йодіса випускалася і раніше. А ось на батьківщині видатного відкриття їм скористатися не особливо квапилися. У 2005 році ця Програма була згорнута. А проблема йододефіциту залишилася.

     Але вчені продовжували працювати. І на основі створеного унікального препарату нині виготовляються нові препарати з вітамінами, які не синтезуються нашим організмом, але вкрай потрібні для його життєдіяльності. Застосування цих дуже корисних препаратів допоможе Вам вирішити багато проблем із здоров'ям, які Ви досі вирішували за допомогою аптечних хімічних засобів.

     Здоров'я в аптеці немає, його потрібно здобувати самому. І в цьому питанні наша інформація буде Вам в допомогу.

 

     В процесі роботи інтернет-магазину виявилось, що потреби людей, і це  природно, не обмежуються лише препаратами на основі йоду. Через те ми розширили (і продовжуємо це робити) асортимент, доповнивши продуктами не лише для Вашого здоров’я, але й для краси – щоб Ви були стильними і в гармонії зі світом.

 

Інші статті