Кошик
7 відгуків
Неймовірні властивості цілющого мила SHUNGITE WAYДЕТАЛЬНІШЕ...
LONGEVITY: ЗДОРОВ'Я-ГАРМОНІЯ-СТИЛЬ

ДЛЯ УСІЄЇ СІМ'Ї. Про ГРИП та ГРВІ

ДЛЯ УСІЄЇ СІМ'Ї. Про ГРИП та ГРВІ

Ви задавались коли-небудь питанням, чому не УСІ люди захворюють? Чому у одних перебіг захворювання складний, а інші відбуваються "легким переляком"? Наскільки серйозно Ви і Ваші знайомі відносяться до такого слова, як ПРОФІЛАКТИКА?

 

     Давайте розглянемо ці важливі питання і, можливо, після цього дехто взагалі не захворіє, а у інших, вже хворих, недуга минатиме легше і без ускладнень.

     Так що ж ми розуміємо під словами "простудні захворювання"?

     Як правило, це ГРВІ (гострі респіраторно-вірусні інфекції) і нібито банальний грип.

     У чому ж їх відмінність?

     ГРВІ - це аденовірусні інфекції. Вони абсолютно різні і викликають захворювання, перебіг яких досить легкий і не викликає важкої інтоксикації.

     А ось грип - це вже серйозний вірус. Він може знаходитися в нашому організмі, він прекрасно піддається мутації. Таким чином, ми не можемо однозначно визначити, який вірус нас атакує.

     Якщо Ви навчитеся відрізняти ГРВІ від грипу, Ви завжди триматимете ситуацію під контролем, збережете нервові клітини і захистите себе від серйозних проблем зі здоров'ям.

     Насамперед зауважимо, що застуда - поняття, яке не використовується в офіційній медичній практиці. Є, наприклад, таке побутове поняття як "застуда на губах", яке означає простий герпес, і є слово "застуда", яке означає ГРВІ. В даному випадку під застудою ми розуміємо ГРВІ.

     Грип - це ГРВІ, викликана вірусом грипу.

     Відмінні симптоми ГРВІ

1. Початок ГРВІ - поступовий.

2. Застуда характеризується незначним підвищенням температури тіла (рідко вище 38,5°С).

3. У Вас зберігається працездатність, практично відсутні симптоми інтоксикації: озноб, рясне потовиділення, сильний головний біль в лобно-скроневій області, боль при русі очних яблук, світлобоязкість, запаморочення, ломота в м'язах і суглобах.

4. Нежить і закладеність носа - візитна картка ГРВІ.

5. Біль і почервоніння горла майже завжди супроводжують застуду.

6. Кашель, відчуття дискомфорту в грудях проявляються з самого початку захворювання і носять слабо або помірно виражений характер.

7. Чхання.

     Щоб вірус проявився, потрібні певні умови. Цими умовами є і психологічна ситуація, і стан самої людини (наприклад, депресія), це і хвороби, спровоковані звичайною застудою. Головною умовою для прояву будь-якого вірусу є гіпоксія, тобто недостатнє постачання тканин і клітин киснем. Саме таким способом активізується вірусна інфекція.

     Багато хронічних захворювань є результатом "недолікованості" банальних простудних захворювань. Наприклад, якщо дитина перехворіла гострою вірусною інфекцією, то процес відновлення займає до 3-х місяців у разі активного проведення профілактичних заходів. У дорослої людини - до 1,5 місяця. Навіть якщо віруси не викликають якихось конкретних захворювань, вони можуть спровокувати виникнення аутоімунних захворювань. "Хорошим" прикладом служитиме захворювання щитовидної залози.

     Важливо!

     Лікування ГРВІ загалом- це не ковтання пігулок! Це створення таких умов, при яких організм легко впорається з вірусом.

     Як же створити ці умови?

     Легко!

1. Тепло одягайтеся, але в кімнаті має бути прохолодно і волого. Температура 18-20°С (краще 16, ніж 22), вологість 50-70 %, навіть 80 % - краще, ніж, 30 %). Вологе прибирання, провітрювання.

2. Їжа - тільки якщо дуже хочеться. Вона має бути легкою, вуглеводною, рідкою. У раціоні обов'язкова присутність лужних продуктів (овочів і фруктів).

3. Споживайте багато рідини: компоти, морси, трав'яний чай (у чай можна дрібно порізати яблуко), відвари родзинок, кураги.

4. Температура рідини має дорівнювати температурі тіла. Надалі необхідно "подружитися" з 2-ма склянками води вранці з профілактичною дозою (1 чайна ложка) розчину Йодіс+С і Йодіс+Е.

5. Постійно підтримуйте оптимальний кислотно-лужний баланс (ідеально - рН-7,0); сприяє цьому власне такий мікроелемент як йод.

6. Носові ходи промивайте сільовим розчином (краще з морської солі) і щодня змащуйте кремом Антимаст, до складу якого входить натуральний антибіотик прополіс (з обережністю, якщо є алергія на продукти бджільництва).

7. Регулярно робіть легку гімнастику - цим Ви покращуєте кровообіг і лімфотік, що сприятливо відіб'ється на загальному стані організму. І надалі робіть це вже постійно.

8. Для відновлення імунної і ендокринної систем організму і подальшу підтримку йодного статусу організму вживайте йодомісткі препарати: Йодіс+С, Йодіс+Е, Йодіс Люкс, Йодіс+Лакту-Стевія, Літосорб з йодом і селеном.

9. В період погіршення здоров'я і для швидкого одужання мінімізуйте негативну дію на організм паління, кави, слабоалкогольних і міцних напоїв або відмовтесь зовсім від вживання цих продуктів.

10. Наявність почуття гумору і позитивного погляду на життя багаторазово збільшують Ваші шанси на одужання.

     Важливо!

     Вірусні інфекції не лікуються антибіотиками. Антибіотики не зменшують, а збільшують ризик ускладнень.

     Основним завданням сучасної медицини повинно стати не стільки лікування вірусних інфекцій, скільки активна профілактика, активна пропаганда здорового способу життя.

     Як і чим проводити профілактику?

     Будь-які порушення стану здоров'я, особливо ті, які стосуються імунної системи, вимагають корекції роботи щитовидної залози, оскільки більшість людей живуть в йододефіцитній зоні. Йодну профілактику необхідно проводити у будь-якому віці.

     Якщо хвороба набрала оберти (і для профілактики захворювання усіх інших членів сім'ї), доцільне придбання УНІВЕРСАЛЬНОГО ПОВНОЦІННОГО КОМПЛЕКСУ "ДЛЯ УСІЄЇ СІМ'Ї".

     Це дозволить повною мірою відновити йодний статус організму, як дорослих, так і дітей, і максимально швидко досягти бажаного одужання.

     Перед застосуванням уважно ознайомтеся з можливими протипоказаннями в Анотаціях до препаратів.

     Продукція елітна, багато препаратів не мають аналогів у світовій медичній практиці.

     Усі препарати багатофункціональні, концентровані, спільне їх застосування посилює дію один одного (синергетичний ефект). Усі вони не мають негативних наслідків від застосування і передозувань.

     Наші унікальні препарати - надійна інвестиція у Ваш актив - ЗДОРОВ'Я УСІЄЇ СІМ'Ї.

     Інноваційні технології. Доступність. Ефективність. Результативність.

ДІЙТЕ

І ДОБРОГО ВАМ ЗДОРОВ'Я!

Інші статті