Кошик
7 відгуків
Неймовірні властивості цілющого мила SHUNGITE WAYДЕТАЛЬНІШЕ...
LONGEVITY: ЗДОРОВ'Я-ГАРМОНІЯ-СТИЛЬ

Нафі Голд. Вітаміни та мікроелементи.

Нафі Голд. Вітаміни та мікроелементи.

 

 

 

 

 

 

 

 

Біологічна добавка містить такі складові.

Гірські мінерали (Mineral stone)

 

     Мінерали - це ефективні антитоксини, які нейтралізують і зневоднюють шкідливі речовини, до того ж надійно подовжують життя. Вони позитивно впливають на мікрофлору кишківника, нормалізують склад і концентрацію травних соків, сприяють засвоєнню їжі, загоєнню виразок шлунку і кишківника, підвищують статус імунної системи в цілому.

Мідія награрітіферус (Mytilus nagraritiferus)

     Науково доведено: споживання молюсків знижує ризик виникнення онкологічних і серцево-судинних захворювань, різних запальних процесів. Мідії вважаються ефективним засобом для профілактики захворювань опорно-рухового апарату. Регулярне вживання мідій зміцнює імунітет, нормалізує ліпідний обмін.

Корал рубурум (Corallium ruburum)

     Корали благотворно впливають на кровообіг і серцево-судинну систему, активізують обмін речовин, лікують пухлини, нариви і виразки. Корали корисні при захворюваннях щитовидної залози і допомагають при астмі. Вони є заспокійливим засобом, допомагають при головних болях, безсонні і нервовому збудженні. Корал рубурум покращує пам'ять, благотворно впливає на слух і зір, береже від нервових зривів в стресових ситуаціях.

Бірюза (Tarcuoise)

     Бірюза має властивість стримувати кровотечі, лікує виразки шлунку і хвороби печінки. Нормалізує усі процеси в організмі людини, підвищує його імунітет. Бірюза зміцнює зір, позбавляє від безсоння і нічних кошмарів, полегшує головні болі.

Срібло (Argentum)

     Віками незамінні антибактеріальні властивості срібла використовуються в лікуванні безлічі запальних захворювань. Дія срібла полягає в пригніченні життєдіяльності мікроорганізмів, воно є прекрасним протизапальним і в'яжучим засобом.

Шафран посівний (Crocus sativus)

     З прадавніх часів у багатьох народів шафран вважався "королем рослин". У медицині препарати шафрану використовують завдяки його антисептичним і протисудомним властивостям. Маючи тонізуючий ефект, шафран живить усі клітини організму, передусім кров, і видаляє застої в судинах. Ця рослина знайшла широке застосування для лікування стенокардії, функціональних захворювань серця і нирок. Шафран прекрасний сечогінний і протизапальний засіб.

Карборанд червоний (Red carborandum)

     Призначається при остеопорозі кісток, судомах в м'язах; для поліпшення здатності згущуватися крові і зниження проникності судин, як загальнозміцнюючий засіб для підвищення імунітету.

Пантотенат кальцію (Вітамін D5)

Це один з небагатьох вітамінів, який може попередити слабкість м'язової тканини людини і при цьому сприяти зміцненню загального імунітету. Також цей вітамін допомагає процесам, які відповідають за здатність згущуватися крові.

Рібофлавін (Вітамін В2)

     Вітамін B2 регулює процеси обміну речовин в організмі, бере участь в метаболізмі білків, жирів і вуглеводів. Він потрібний для утворення червоних кров'яних тілець (еритроцитів) і антитіл, для дихання клітин і їх росту. Рібофлавін зводить до мінімуму негативну дія різних токсинів на дихальні шляхи.

Піридоксин (Вітамін В6)

Піридоксин бере участь у виробництві еритроцитів і гемоглобіну; підтримує баланс калію і натрію в усіх рідинах в організмі. Завдяки вітаміну В6 зміцнюється імунітет, оскільки він сприяє утворенню антитіл, які захищають організм, і клітин, стимулюючих роботу імунної системи.

Тіамін (Вітамін B1)

     Тіамін оптимізує активність і функції мозку. Він чинить позитивну дію на рівень енергії, нормальний апетит, здатність до навчання і потрібний для тонусу м'язів травного тракту, шлунку і серця. А також покращує циркуляцію крові і бере участь в кровотворенні.

Нікотинамід (Вітамін В3)

     Вітамін В3 активно діє на функцію кори головного мозку, стан судинного русла і швидкість кровотоку, секреторну і моторну функцію шлунку, активізує діяльність підшлункової залози і печінки, підвищує імунну реактивність організму. Нікотинова кислота впливає на ліпідний обмін, сприяє профілактиці атеросклерозу, особливо церебральних судин.

Залізо (Kusta faulad)

     Головна функція заліза - участь в утворенні червоних (еритроцитів) і білих (лімфоцитів) кров'яних клітин. Еритроцити містять гемоглобін - переносник кисню, а лімфоцити відповідальні за імунітет. Без заліза не можуть повноцінно працювати щитовидна залоза і центральна нервова система. Залізо потрібне для нормального функціонування структур головного мозку.

Інші статті