Корзина
8 отзывов
Неймовірні властивості цілющого мила SHUNGITE WAYДЕТАЛЬНІШЕ...
LONGEVITY: ЗДОРОВ'Я-ГАРМОНІЯ-СТИЛЬ

7 СЕКРЕТІВ ЖІНОЧОГО ЩАСТЯ

7 СЕКРЕТІВ ЖІНОЧОГО ЩАСТЯ

Чи можна навчитися бути щасливою і як нею стати? Це питання, мабуть, собі задає кожна жінка. Адже науку про щастя не викладали у школі і університеті, ми не проходили її на курсах підвищення кваліфікації.

     Може варто піти в інститут шляхетних дівчат, щоб пізнати це мистецтво бути щасливою?

     Якщо говорити про щастя, то в житті усі закони дуже прості. Якщо ми їх приймаємо - тоді ми в гармонії з собою і навколишнім світом. Якщо ні, тоді все в нашому житті ускладнюється.

     Тому приготуйся запам'ятовувати секретні рецепти і здійснювати їх в житті.

1. Радій життю

     Метушня днів міцно затягує нас у свій вир подій. Зупинися прямо зараз і подумай, що в твоєму житті є хорошого. Який привід є у тебе, щоб порадіти?

     Ти маєш очі, щоб бачити красу природи. Руки, щоб торкатися до близьких людей. Голос, щоб когось підбадьорити або зцілити душевну рану. У тебе є час, щоб читати, займатися своїм здоров'ям, вчитися новому і віддавати свої знання іншим. У тебе є дуже багато всього, щоб почувати себе щасливою. Просто подумай про це. А ще краще заведи щоденник, щоб не забути прекрасні моменти кожного дня.

2. Дякуй

     Знайди зараз привід для вдячності собі, сім'ї, ближнім. Богові. Слова вдячності, грають величезну роль в створенні відмінного настрою і відчуття гармонії. Чим частіше в процесі комунікації звучать слова вдячності, тим міцніше стають взаємовідносини між людьми. Чарівне слово "дякую" теж ніхто не відміняв.

     Отже, розпочни з себе.

     Візьми ручку і аркуш паперу і напиши все, за що ти собі вдячна. Можеш цей список доповнювати.

     Постав собі мету - впродовж дня сказати "дяеую" 30 разів.

     Принеси на роботу смаколики і роздай своїм колегам на знак вдячності за те, що іноді, ти буваєш нестерпною, і вони тебе терплять.

     Напиши смс, лист, листівку з вдячністю найближчим людям.

     Учені підтвердили: стрес заразний. А щастя?

3. Смійся і посміхайся

     Ти знала, що сміх корисний для здоров'я? Якщо, так, то смійся в задоволення. Тому що сміх покращує кровообіг і добре впливає на серцевий м'яз. А ось депресія, з точністю до навпаки, збільшує ризик смерті і серцевих захворювань.

     А тепер сміхотренування.

     Посміхнись собі в дзеркалі, навіть якщо тобі це робити не хочеться. Спробуй раз 10. Ну, як настрій, краще?

     Регочи не менше 5 хвилин підряд 3 рази в день. Це відмінний спосіб замінити 40 хвилин відпочинку в СПА-салоні і активно виробити гормони щастя: ендорфін, допамін і серотонін.

     Пам'ятаєш слова пісеньки з мультика: "Поділися посмішкою своєю, і вона до тебе не раз ще повернеться"? Посміхайся сьогодні без причини всім підряд людям. Іноді, ми чекаємо, що нам хтось посміхнеться, а коли це відбувається, ми відповідаємо взаємністю.

4. Тренуйся

     Підбери для себе те, чим би тобі хотілося займатися, чи то фітнес, плавання або танці. Фізичне навантаження призводить до того, що серце б'ється швидше за звичайну відмітку. Саме це викликає викид в кров гормонів щастя і пригнічує гормони стресу.

5. Говори і думай в позитиві

     Те, про що ти думаєш, формують твої слова, слова перетворюються на дії; дії, що повторюються, стають звичкою, а звичка створює спосіб життя і оточення. На твої думки впливає те, що ти дивишся, читаєш, слухаєш і які емоції при цьому ти переживаєш. Хочеш, щоб все було не так як завжди? Тоді почни діяти по-іншому. Уяви, що б зробило тебе щасливою цього дня? Як би ти виглядала? Що б про себе говорила? Які емоції переживала? Хто б був з тобою поруч?

     Напиши фрази, які ти отримала і говори їх впродовж дня, згадуючи образ себе щасливою.

6. Будь уважна до себе і до оточуючих

     Балуй себе красивим одягом і нижньою білизною. Перестань усю цю красу відкладати на особливий випадок. Він вже настав і це сьогодні! Купуй собі приємні подаруночки. Доглядай за собою. Купи квіти і прикрась свій простір чимось, що надихає, нехай це дарує тобі і іншим людям позитивні емоції. Подивися на близьку людину і згадай, що він любить, чого бажає і від чого його серце буде щасливе. І подаруй йому це сьогодні!

7. Молися

     Наповни свій день духовними роздумами і молитвою. Звернися до Творця, нехай це буде розмова твоєї душі з Ним. Попроси Його про те, що ти бажаєш і дякуй за те, що у тебе є і приймай з вдячністю те, що отримуєш. Скажи так: "Господи, дай мені спокій прийняти те, чого я не можу змінити, дай мені мужність змінити те, що я можу змінити. І дай мені мудрість відрізнити одне від іншого".

 

Касія Пачевська, психолог, журналіст.
Другие статьи