Кошик
7 відгуків
Неймовірні властивості цілющого мила SHUNGITE WAYДЕТАЛЬНІШЕ...
LONGEVITY: ЗДОРОВ'Я-ГАРМОНІЯ-СТИЛЬ

4 найважливіші мікроелементи взимку

4 найважливіші мікроелементи взимку

Зима - важке випробування для організму, який вимушений адаптуватися до цієї пори року. Ендокринологи виділяють чотири найкорисніші мікроелементи, достатнє надходження яких в організм забезпечує найбільш ефективну підтримку його здорового стану.

Найкорисніші мікроелементи взимку.

Вітамін D.

     В процесі засвоєння вітамін D в організмі перетвориться в активний стероїдний гормон, який впливає на функції імунної і нервової систем, регуляцію артеріального тиску. На думку медиків, корисно знати свій рівень вітаміну D в організмі (це дозволяє зробити аналіз крові на 25 (OH) D). Якщо є нестача, то її краще заповнити.

Омега- 3.

     Згідно з науковими даними, у людей, які регулярно вживають Омега- 3, рідше проявляється депресія, а стан вже депресивних при такому вживанні може почати покращуватися. Корисна інформація, якщо врахувати, що з приходом зими для багатьох починається сезон нудьги і депресивних станів.

     Крім того, Омега- 3 покращує якість сну, а деяким допомагають від болів в суглобах.

Магній.

     Якщо організму бракує магнію, збільшується його схильність до стресу, також може виникати аритмія, підвищуватися ризик інсульту. Достатня кількість  магнію, у свою чергу, підвищує стресостійкість і сприяє швидкому відновленню в стресових обставинах.

Цинк.

     За словами лікарів, витрата цинку в організмі різко збільшується на холоді - цей нутрієнт украй потрібний імунній системі. Цинк підвищує захищеність від простудних інфекцій, а при захворюванні дозволяє скоротити період поганого самопочуття.

 

З інтернет-джерел.

Інші статті