Корзина
8 отзывов
Неймовірні властивості цілющого мила SHUNGITE WAYДЕТАЛЬНІШЕ...
LONGEVITY: ЗДОРОВ'Я-ГАРМОНІЯ-СТИЛЬ

Десять неочевидних сигналів про те, що з нашими легенями не все гаразд

Десять неочевидних сигналів про те,  що з нашими легенями не все гаразд

У легенях відсутні нервові закінчення, вони не можуть хворіти і сигналізувати про це. Тому часто їх захворювання супроводжується симптомами, які на перший погляд ніяк з легенями не пов'язані.

 

1. Збільшення ваги

          Безпричинна надбавка у вазі, особливо якщо вона супроводжується стомлюваністю, яка раптом з'явилася, задухою, ускладненим диханням сигналізує про хворобу дихальної системи. Вага може збільшуватися за рахунок накопичення рідини в легенях, що говорить про їх набряк. Це тривожний сигнал - обов'язково зверніться до лікаря.

2. Втрата ваги

          Раптова втрата ваги, до якої ви "не маєте ніякого відношення" (не змінювали режим дня, дієту), - дуже небезпечний симптом. Причиною її може бути - хронічна обструктивна хвороба легенів. Якщо запалення сильне, легені збільшуються в об'ємі, практично стикаючись з шлунком. Це приносить дискомфорт під час їжі і викликає втрату апетиту.

3. Набряклість ніг

          Ноги можуть набрякати з різних причин, але, якщо це відбувається постійно і супроводжується болем або слабкістю, здайтеся фахівцеві. Постійна набряклість ноги і стопи може бути наслідком неправильної роботи легенів. Брак кисню впливає на кровоносну і лімфатичну системи, уповільнюючи циркуляцію рідин. Також брак кисню не дозволяє прокачати потрібну кількість крові до нирок і печінки. Через це ті не можуть належним чином вимивати токсини і виводити зайву рідину, що знову ж таки веде до набряків.

4. Безпричинна або занадто довга задишка

          Якщо дихання збивається навіть від невеликих навантажень або занадто довго не відновлюється, зверніться до лікаря. Задуха без причини - поширений симптом серцевих і легеневих захворювань.

5. Зміна кольору губ і нігтів

          Якщо губи і нігті синіють, пора бити справжню тривогу. Посиніння свідчить про нестачу кисню в крові, тобто щось не так з легенями.

6. Постійна втома

          При неправильній роботі легенів втома настає швидше. Брак кисню в крові позначається на роботі усіх систем організму, що, у свою чергу, впливає на рівень енергії.

7. Біль в плечі

          Деякі види хвороб легенів впливають на плечові нерви, викликаючи біль. Якщо ви не травмували м'язи або хребет, якщо плече болить без видимих причин - швидше ідіть до лікаря.

8. Хронічний кашель

          Серйозним сигналом про збій в дихальній системі являється кашель, що не проходить. Якщо він триває більше 8 тижнів, то вважається хронічним, що саме по собі є вагомою причиною відвідати лікаря. А якщо він до того ж супроводжується мокротою і здатний розбудити вночі, тим більше не відкладайте візит.

9. Проблеми з сном

          Часті пробудження від сну, що супроводжуються переривчастим диханням, також є ознакою проблеми з легенями. Сюди ж можна віднести і дискомфорт, ускладнене дихання при лежанні. Якщо ви часто прокидаєтеся від кашлю і стали більше сидіти, ніж лежати, не відкладайте похід до лікаря.

10. Головні болі вранці

          Регулярні пробудження з головним болем можуть говорити про неполадки в роботі легенів. Хронічна обструктивна хвороба легенів утрудняє вдихання кисню і видихання вуглекислого газу. Саме це поєднання браку кисню і надлишку вуглекислого газу в крові веде до головного болю і запаморочення. 

          Захворювання легенів може проявлятися сигналами, які легко не помітити або сплутати з чимось іншим. Якщо ви виявили у себе деякі вищеописані симптоми - відвідаєте лікаря, це важливо.

 

Джерело: healthinfo.ua

Другие статьи