Кошик
7 відгуків
Неймовірні властивості цілющого мила SHUNGITE WAYДЕТАЛЬНІШЕ...
LONGEVITY: ЗДОРОВ'Я-ГАРМОНІЯ-СТИЛЬ

Як користуватись милом SHUNGITE WAY

Як користуватись милом SHUNGITE WAY

     

Способи застосування

1. При шкірних (дерматологічних) захворюваннях, порізах, ранах, укусах – застосовувати мило щоденно: намилити милом уражену ділянку шкіри, дати обсохнути і через 3-5 хвилин змити.

2. Регулярне використання лікувального мила допомагає позбавитися від лупи, свербіжу, подразнення шкіри голови, випадіння волосся; сприяє зміцненню коренів волосся і надає волоссю здоровий блиск і шовковистість. Намильте голову і промийте. Другий раз намильте голову, потримайте 3-5 хв. Не змиваючи, знову намилити і промасажувати голову. Змити.

3. При вугрових висипаннях, псоріазі, екземі, дерматиті і при проблемній шкірі - вмивайтеся милом 2 рази в день (уранці і увечері). Намильте обличчя, потримайте 2-3 хв. і не давши висохнути милу, не змиваючи попереднє нанесення, намилити обличчя ще раз. Потім вмитися проточною водою. Не витирати обличчя і дати обсохнути природнім чином

4. При гіпергідрозі ніг (пітливість ніг і неприємний запах) і грибкових захворюваннях ніг – щодня увечері мити ноги милом. Для отримання швидкого результату необхідно рясно намилити милом ноги, потримати 2-3 хв., ще раз намилити ноги і тільки потім змити, не витирати ноги рушником, даючи обсохнути природнім шляхом.

5. Для розсмоктування післяопераційних швів, шрамів – намилити милом і тримати до висихання (повторити кілька разів в день).

6. Гінекологічні і урологічні захворювання – щодня проводити гігієнічні процедури з використанням мила SHUNGITE WAY.

7. Проктологія (геморой, закрепи, очищення кишківника): зробити клізму на основі мила.

          Цілюще натуральне мило з шунгітом SHUNGITE WAY - екологічно чистий продукт, який не містить нафтохімії, не містить спирту та інших штучних хімічних сполук.

          Мило виготовлене з натуральних олій і жирів за старовинною традиційною технологією, містить максимум корисних ненасичених і насичених жирних кислот, які потрібні для утворення мембран клітин і нервових волокон на усій поверхні шкіри. Олії містять в собі вітаміни групи А, Д, Е, які сприяють лікуванню різних розладів шкіри.

          Про шунгіт

          Шунгіт - вічний хранитель здоров'я. Його цілющі властивості вражаючі! Родовища шунгіту знайдені тільки в Карелії і Казахстані. Це єдина порода у світі, яка містить у своєму складі фулерени - нещодавно (1985 рік) відкриту форму вуглецю у вигляді сферичних молекул (першовідкривачі отримали Нобелівську премію з хімії).

          Шунгіт - природний фільтр і активатор води. Він є відмінним і практично універсальним природнім адсорбентом, здатним затримувати на своїй поверхні більше 94 % різноманітних шкідливих домішок, які містяться в воді з водогону.

           Шунгітовый камінь має багатий мінеральний склад, виражені сорбційні, бактерицидні і каталітичні властивості.

          Взаємодіючи з водою, шунгіт виділяє цілющі комплекси фулеренів, які дають ефект марціальних вод та сприяють у лікуванні алергії, шкірних захворювань, ран, опіків, цукрового діабету, стоматиту, пародонтозу, запобігають випадінню волосся, виправляють косметичні дефекти.

          При дослідженні взаємодії шунгіту з електромагнітними полями виявлено, що він може використовуватися як певний захист від електромагнітних полів стільникових телефонів, телевізорів, моніторів і так званих геопатогенних зон.

Інші статті