Кошик
7 відгуків
Неймовірні властивості цілющого мила SHUNGITE WAYДЕТАЛЬНІШЕ...
LONGEVITY: ЗДОРОВ'Я-ГАРМОНІЯ-СТИЛЬ

Альтернативні джерела води

Альтернативні джерела води

Альтернативні джерела води

          За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, причиною 80 % захворювань світі є неякісна питна вода, старі і забруднені водогони.

          За інформацією ЛІГАБізнесІнформ питна вода в Україні на 95 відсотків є непридатною для вживання і нею не слід ні вгамовувати спрагу, ні готувати на її основі їжу. Поза тим, всеохоплюючий моніторинг за стандартними процедурами (а це 80 показників) в країні не проводиться, через те українці не знать, ЩО вони п’ють.

Артезіанська вода


          Артезіанські свердловини буряться глибиною від 70 до 700 метрів і більше.  Склад артезіанських вод залежить від глибини залягання водоносних шарів. Чим глибше буріння, тим вода чистіша. На жаль, навіть на глибині більше 1000 м виявлені сліди нітратів, фосфатів, пестицидів, ДДТ. І чим вище водоносний шар, тим більше вмісту цих шкідливих речовин. 

          Вода артезіанських свердловин має підвищену жорсткість (приміром, накип в чайнику), містить більше органічних речовин і бактерій, що робить її для тривалого зберігання абсолютно непридатною. У артезіанських свердловинах часто бувають бактерійні викиди; в таких випадках свердловину хлорують і закривають (консервують) на певний час. Також через неякісне з'єднання труб у свердловинах можливе потрапляння забруднених вод з більш високих водоносних шарів.

          Хоча вода з артезіанських свердловин прийнятливіша, ніж водогінна, та підвищений вміст солей призводить до їх відкладення в організмі людини, а саме: в хребті (остеохондроз), суглобах, утворенню каменів в нирках і жовчному міхурі.

Джерельна вода

          Гріє душу те, що джерельна вода безкоштовна. А усе безкоштовне не завжди високої якості. Цю воду видобувають з довколишніх водоносних шарів, схильних до забруднення. Досить рідко вона йде з глибини 40 метрів, переважно – з глибини до 10 метрів. Природно, що на таку невелику глибину проникає все, що випало у вигляді атмосферних опадів, все, що змито дощами і талими водами з автотрас, з полів - усі забруднення потрапляють туди буквально за лічені дні.

          Якість такої води гарантувати неможливо, оскільки вона залежить від погодних умов, від викидів розташованих неподалік промислових підприємств і сільськогосподарських комплексів.

          Також важливо враховувати, що для дітей у віці до 3-х років норма, наприклад, по нітратах, набагато нижча, ніж для дорослих, тому дітям таку воду давати не можна.

          У зв'язку з цим, мабуть, потрібно чесно визнати, що забезпечення населення фізіологічно повноцінною питною водою з поверхневих джерел просто нереальне.

          Про альтернативу...

 

Інші статті