Кошик
7 відгуків
Неймовірні властивості цілющого мила SHUNGITE WAYДЕТАЛЬНІШЕ...
LONGEVITY: ЗДОРОВ'Я-ГАРМОНІЯ-СТИЛЬ

Про срібло та колоїдне срібло

Про срібло та колоїдне срібло

Сполуки срібла впродовж століть використовують як ліки. Ще шумери, римляни і греки зберігали питну воду в срібних ємностях для природного її очищення. Американські поселенці "дикого Заходу", занурювали срібний долар в молоко, яке зберігалося...

     Срібло використовувалось з лікувальною метою за часів Другої світової війни, поки не увійшли у широкий вжиток антибіотики, які незаслужено витіснили цей природний антисептик.

     Нині властивості срібла в якості антибактеріального агента використовують в медицині, косметології, для очищення води і повітря, в т. ч. провідними авіакомпаніями світу і на космічних кораблях (NASA).

     Колоїдне срібло - це альтернатива будь-яким синтетичним антибіотикам. Жодна з відомих хвороботворних бактерій не виживає у присутності навіть мінімальної кількості срібла, особливо в колоїдному стані. Колоїдне срібло показало свою дію проти бактерій, вірусів, грибків, паразитів. Колоїдне срібло допомагає організму боротися з інфекцією не гірше, ніж за допомогою антибіотиків, але без побічних ефектів.

     Молекули срібла блокують розмноження шкідливих бактерій, вірусів, грибів, гельмінтів, зменшують час їх життєдіяльності. При цьому спектр дії колоїдного срібла поширюється на більш ніж 600 видів бактерій (для порівняння - спектр дії будь-якого антибіотика - лише 5-10 видів бактерій).

     Ця розповідь - про унікальну речовину, яка дозволяє очистити організм від хвороботворних мікроорганізмів. Його можна вживати внутрішньо і використати зовнішньо як дезінфікуючу речовину. Властивості срібла відомі людству багато віків. З давніх пір існував звичай тримати воду в срібній посудині, щоб зберегти її свіжість. Ми для збереження свіжості і чистоти води користуємося срібною ложечкою.

     Але лише на початку XIX століття учені змогли довести те, що було відомо тисячі років: срібло пригнічує життєдіяльність хвороботворних мікроорганізмів.

     Вчені встановили, що основні рідини в організмі людини є за природою колоїдними, що довело можливість використання колоїдів в медицині. Розчин срібла, відомий як Колоїдне Срібло, став широко застосовуватися як один з антимікробних засобів. Проте, спочатку його виробництво було дорогим: 1 унція (30 мл) в 1930 році коштувала 100-200 доларів.

     Фармацевтична промисловість швидко розвивалась, і Колоїдне Срібло поступилося дешевшим синтезованим антибіотикам. Проте через 30 років після відкриття антибіотиків світ зіткнувся з серйозною проблемою: у багатьох бактерій, раніше сприйнятливих до їх дії, згодом розвинувся стійкий імунітет, а в деяких випадках вони навіть живляться антибіотиками.

     Повернення Колоїдного Срібла в медицину почалося в 1970 році, і нині існує досить економічна технологія його виробництва. Зі зміною і здешевленням технології Колоїдне Срібло стало доступним і є джерелом срібла для підтримки хорошого самопочуття і попередження захворювань.

     Напевно багато хто користувався такими засобами як протаргол, коларгол - краплі в ніс (чи для зовнішнього застосування). Це і є Колоїдне Срібло - срібло, пов'язане протеїнами (білковими сполуками), інакше воно не утримується в розчині.

     Ці ліки є тягучою коричневою рідиною, яка застосовується для боротьби з патогенними мікроорганізмами.

     Отримане за сучасною технологією Колоїдне Срібло це прозора, практично безбарвна рідина. Колоїдне Срібло, отримане фізичними методами значно менш токсичне, ніж колоїдне срібло, отримане хімічними методами, оскільки не несе в собі "нехорошу" спадковість хімічних реакцій.

     Насправді спектр дії срібла не зводиться лише до його антибактеріальних властивостей, він значно ширший. Присутність срібла в організмі людини сприяє відновленню пошкоджених тканин, знищенню старих або ракових клітин, нормалізації стану при запальних процесах.

     Механізм дії Колоїдного Срібла на віруси, грибок, бактерії, інші одноклітинні патогены зводиться до такого.

     Срібло вступає в реакцію з їх ензимом кисневого обміну (фермент, що дозволяє засвоювати кисень). Через нетривалий час мікроорганізм гине і виводиться з організму природніми шляхами.

     На відміну від синтезованих антибіотиків, які діють і на корисні ферменти, Колоїдне Срібло не реагує з ними, оскільки вони значно відрізняються від ферментів примітивних одноклітинних організмів.

     Колоїдне Срібло не взаємодіє також з іншими лікарськими речовинами і не утворює токсичних з'єднань в організмі. Одноклітинні організми не можуть зазнавати мутацій у форми, стійкі до дії Срібла, отже, звикання до Срібла не спостерігається.

     Таким чином, Колоїдне Срібло - безпечний природний засіб від багатьох захворювань, абсолютно нешкідливий для людини, тварин, рослин і усіх багатоклітинних живих організмів.

         

Інші статті