Кошик
7 відгуків
Неймовірні властивості цілющого мила SHUNGITE WAYДЕТАЛЬНІШЕ...
LONGEVITY: ЗДОРОВ'Я-ГАРМОНІЯ-СТИЛЬ

Головне

Головне

          Коли у нас є здоров'я, ми його, як і щастя, не помічаємо. Але коли ми його   втрачаємо через низку обставин, а якщо ще й несподівано втрачаємо, то часто життя перетворюється на боротьбу за існування. Чи стикався хто-небудь з Вас з подібним? Як Ви себе почували при цьому? Якщо чесно, хотілося б життя відмотати, як плівку, назад, туди, де було все безтурботно?

          Є така притча:

          Бог зліпив людину з глини, і залишився у нього невикористаний шматок.

          - Що ще зліпити тобі? - запитав Бог.

          - Зліпи мені щастя, - попросила людина.

          Нічого не відповів Бог і тільки поклав людині в долоню шматочок глини, який залишився...

           А тепер уявіть собі, що Ви попросили Бога зліпити Вам здоров'я, а Бог поклав Вам в долоню шматочок глини.

 

          Про що ця притча? У Вас є вибір: повернути собі здоров'я, доклавши певні зусилля, іноді навіть почавши вчитися жити наново або продовжувати безвільно існувати.

          Нині у багатьох країнах світу спостерігається високий рівень йододефіциту. В Україні ця проблема набула масштабів епідемії. Японці, вивчаючи ситуацію в Україні після Чорнобиля, спрогнозували, що хвороби, викликані йододефіцитом, тобто відсутністю "правильного" йоду, махровим кольором у нас розвинуться через 25-30 років. І цей час прийшов! Зараз практично кожен мешканець України має проблему зі щитовидною залозою. Якщо своєчасно не вирішувати цю проблему, Ваше життя може перетворитися саме на існування.

          Ви хочете цього?

          Чому нас зацікавила ця масштабна проблема йододефіциту в Україні? Наша мета - надати Вам якомога більше інформації стосовно цієї проблеми і можливостей її вирішення. Сподіваємося, що на нашому сайті Ви знайдете відповіді на багато питань, які цікавлять Вас, а також дізнаєтесь для себе багато чого нового.

          Щорічно Україна втрачає майже 21 тис. дітей, яким не судилося з'явитися на світ живими і здоровими, попри те, що вони були бажаними у своїх сім'ях. Багато молодих жінок вже мають серйозні проблеми з народженням дитини. Через що це відбувається, запитаєте Ви? А усе це із-за порушень функцій щитовидної залози, і одна з головних причин – йододефіцит.

          Чим загрожує йододефіцит саме жіночому здоров'ю? Перелік великий: розвиток зобу, порушення менструального циклу, анемія, безпліддя, викидні, порушення нормальної течії вагітності, передчасні пологи, зменшення активності під час пологів - приблизно 15-18 % жінок змушені робити через це кесарів розтин. Виносити і народити здорового сина або дочку – завдання не з легких.

          Недостача йоду призводить також до таких захворювань, як онкологічні, інсульти, інфаркти, тромбофлебіт, цукриця, а також до зниження розумових здібностей - кретинізму. Адже Україна негласно займає друге місце у світі за рівнем IQ, випередивши Японію!

          Як зупинити процес деградації нації?

          Відповідь є.

          Українськими вченими Інституту Гігієни АМН України розроблений унікальний препарат "Зіравіт" на основі чорноморської водорості "Цистозіра" і не менш унікальні препарати на основі "Йодіса". Це мінеральна вода, збагачена за спеціальною технологією іонами йоду і вітамінами. Аналогів їм у світі немає.

          "Зіравіт" - це не ліки, це спеціальний продукт харчування. Із застосуванням "Зіравіту" успішно реалізована багаторічна програма оздоровлення більш ніж 8000 школярів, учителів, вагітних жінок і годуючих матерів в 39 населених пунктах Чернігівської, Житомирської, Київської, Рівненської, Одеської областях, в Києві, Дніпрі.

          Результати:

1. За 4 місяці у жодної дитини не виявлені нові захворювання щитовидної залози і крові.

2. За цей же час число наявних захворювань щитовидної залози у дітей знизилося в 2,4-2,7 рази. У дорослих - в 1,8 раз.

3. Число порушень показників крові знизилося в 2 рази, анемій - в 4-7 разів. У 100 % дітей ліквідовані тромбоцити.

4. За рахунок посилення імунітету число дітей, схильних до застудних захворювань, знизилося на 27 %.

5. Рівень уваги, пам'яті і розумових здібностей школярів підвищився на 17-22 %.

          При цьому метод попередження і лікування захворювань надзвичайно простий. За 20 хвилин до обіду діти вживали по 2 пігулки водорості для профілактики і 3-4 пігулки для лікування. От і все. Без лікарень, без уколів і щеплень.

          Таких результатів за такий короткий час (3-4 місяці), підтверджених 6-а незалежними дисертаційними дослідженнями, не знає ні вітчизняна, ні світова медична практика.

           Головна обов'язкова умова лікувально-профілактичного ефекту - щоденне вживання "Зіравіту": при дифузних зобах - 3-4 місяці, при тиреоідитах і вузлах щитовидної залози - 6 місяців. При цьому застосування "Зіравіту" в комплексі з рядом інших засобів дає Вам можливість досягти бажаного результату набагато швидше, ніж застосування поодиноких препаратів, які представлені на сайті в таких групах :

- особиста гігієна;

- цілющий йод;

- продукти довголіття Лосєва;

- нанотехнології і наноматеріали;

- грецька медицина Юнані;

- продукти бджільництва;

- екстракти і концентрати;

- профілактика і оздоровлення;

- екологія;

- цільові програмні комплекси.

 

          Пропоновані препарати не є ліками, але мають потужний оздоровчий і лікувальний ефект.

          Чому наші препарати створюють підвищений попит? Тому що вони мають:

          - синергетичний ефект (посилюють дію один одного при сумісному застосуванні в Цільвих Програмних Комплексах - ЦПК);

          - прекрасно поєднуються в лікуванні з фармакологічними препаратами, ефективність лікування зростає на 30-50 %;

          - гідне співвідношення ціни і якості;

          - не мають побічних ефектів і передозувань;

          - не викликають звикання;

          - уся продукція високої якості;

          - ряд препаратів є унікальними і не мають аналогів у світовій медичній практиці;

          - частина препаратів рекомендована до застосування навіть новонародженим дітям.

          Кожен препарат на сайті, як і кожен ЦПК, має опис і інструкцію по застосуванню, які обов'язкові до прочитання перед вживанням з урахуванням наявних протипоказань.

          Перед прийняттям рішення придбати нашу продукцію уважно ознайомтеся на сайті з пропозиціями доставки і оплати. Для замовлення продукції і консультацій використайте форму зворотного зв'язку, також вказаного на сайті.

          Переконавшись в доцільності своєї купівлі і бажанні змінити якість свого життя, сміливо натискайте на кнопку "Купити"!

Інші статті